هتل ورستوران

نظریه شخصی در مورد وضعیت رستورانها و هتل های ایران

هتل میچکا در شهر بابلسر در کنار بلوار ساحلی قرار دارد ، البته نه مستقیم روبروی دریا ،بلکه در یک خیابان فرعی نزدیک ساحل آنجا باغ بسیار زیبایی هم دارد .البته  ساختمان آن کمی قدیمی است اما قدیمی زیبا زیرا این هتل را سال گذشته تعمیر کرده اند .

اتاقها تقریباْ بزرگ هستند پنجره های بزرگی هم دارند که مسافر می تواند از پنجره هم از زیبایی باغ لذت ببرد . در اطاق یک کمد لباس و جا لباسی وجود دارد . یخچال و تلویزیون هم در اطاق است . البته باید اضافه کنم که مبلمان اتاقها کمی قدیمی است .

تختها راحت هستند البته عالی نیستند ولی تشکها نو و کاملاً راحتند .

ملافه ها همیشه خیلی تمیز و سفید برفی هستند .

اتاقها در تابستان بسیار خنک و در زمستان هم گرمای مطبوعی دارند .

حمام و دستشویی ها هم تعمیر شده و تمیز هستند البته زیادشیک نیستند .

حوله های تمیز و شامپو وصابون در حمام وجود دارد ، البته باید اضافه کنم که حوله ها بسیار تمیز هستند ولی بسته بندی نیستند .

کارمندان بسیار مودب و مهربانی دارد خصوصاً آقایی که صبحانه را سرو می کند رفتار پدرانه ای دارد که خیلی دلنشین است محیط هتل طوری است که آدم احساس راحتی می کند .

صبحانه کاملی هر روز سرو می شود که البته با قیمت اطاق نیست بلکه باید جدا پرداخت شود .

قیمت اطاق دونفره در حال حاضر ۴۰هزار تومان می باشد و هر صبحانه ۴ هزار تومان .

نزدیک هتل بلوار کنار دریاست که جای بسیار مناسبی برای پیاده روی است و ضمنا تا پل های زیبای بابلسر راه کوتاهی است که می توان به راحتی پیاده از روی پل گذشت و شب زیبای بابلسر را تجربه کرد ، شاید هم بتوانید ماهیگیرانی را ببینید که باقلابهای ماهی گیری منتظر نشسته اند ،خصوصاً اگر کمی راه بروید می توانید روی کشتی که بصورت رستوران در آمده یک چای یا قهوه و شیرنیی بخورید و از تراس رستوران قایق سواری دیگران را تماشا کنید ، شاید هم خودتان هوس قایق سواری کنید . این هتل شاید عالی نباشد ولی جای مناسبی است خصوصاً اگر آدم مایل باشد تمام جاهای دیدنی را پیاده طی کند.  

 تلفن :    ۵۲۳۱۱۷۶  -۰۱۱۲

+ نوشته شده در  جمعه ۱۳۸۹/۰۹/۱۲ساعت 20:32  توسط زهرا خباز بهشتی  |